YFU

Uz Sākumu
YFU Facebook lapa
YFU twitter lapā
YFU 2013
 

Skolēnu apmaiņas programmas viesģimenēm

 

 


Intervija ar ģimeni, kura 2011./2012. m.g. uzņēma puisi no Vācijas


Varbūt Tev ir interese par citām kultūrām un vēlme kontaktēties ar cilvēkiem no dažādām pasaules valstīm, bet pats dažādu apstākļu dēl nevari doties apmaiņas gadā? Nebēdā! Skolēnu apmaiņas programma YFU Latvija piedāvā Tev savā ģimenē uzņemt 15-18 gadus vecu apmaiņas studentu/ti no citas valsts, kas savā veidā arī liks justies kā nokļuvušam citā zemē.

Tavai ģimenei būs iespēja ne tikai uzzināt par jaunā ģimenes locekļa zemi un kultūru, bet arī iepriecināt skolēnu apmaiņas programmas dalībnieku iepazīstinot viņu ar Latviju un tās tradīcijām. Iespējams, pateicoties Tev, uz pasaules būs par vienu cilvēku vairāk, kas runā latviski.

Katru gadu (jau kopš 1990.gada) pie mums uz Latviju brauc jaunieši no dažādām Eiropas zemēm, ASV un daudzām citām pasaules valstīm, kuri pavada mācību gadu kādā no Latvijas pilsētām , apmeklē vidusskolu, apgūst latviešu vai krievu valodas un dzīvo latviski vai krieviski runājošās viesģimenēs. Jaunieši apgūst mūsu valsts kultūru, tradīcijas un mācās pielāgoties mūsu ikdienai.

Skolēnu apmaiņas programmas skolēni dzīvo viesģimenēs dažādos Latvijas rajonos.
Uz Latviju brauc arī vidusskolnieki, kuru mērķis ir piedalīties speciālā mākslas programmā, līdz ar to, ja Tev vai Tavai ģimenei ir īpaša interese par mākslu, mūziku un deju, tad ir iespējams uzņemt ārvalstu jaunieti, kuram mācības kādā no Latvijas mākslas skolām ir brauciena mērķis.

Kā pieteikties par viesģimeni?

Tas ir pavisam vienkārši!
Par YFU skolēnu apmaiņas programmas viesģimeni var kļūt jebkura ģimene, kura izsaka interesi un kurai ir motivācija, vēlme to darīt .
Tev tikai jāsazinās ar YFU Latvijas pārstāvniecību ( skatīt kontaktus). Atnākot ciemos uz YFU biroju mēs Tev sniegsim informāciju par studentiem, kas augusta vidū ieradīsies Latvijā, lai iespējams gadu dzīvotu tieši Tavā ģimenē.

Par citu viesģimeņu pieredzi lasi un skaties vairāk sadaļā Galerijas/Atsauksmes!
 
 

YFU Latvija, Krišjāņa Valdemāra iela 14, 2. stāvs, 5. kabinets, Rīga, LV-1010, tālrunis 67212025, 27706596, dizains: 3ddesign.lv